Haberler

Beyza Piliç İhracatta 59 Basamak Birden Yükseldi
Türkiye'nin en fazla ihracat yapan ilk 500 firması arasında yer alan Beyza Piliç, bu yıl 59 basamak yükselerek 440. oldu.
01 Haziran 2016 Çarşamba
Beyza Piliç'ten Kutlu Doğum Haftası'nda Mektup Yarışması
Beyza Piliç, Peygamber Efendimiz’in (S.A.V.) doğumu münasebetiyle kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine "Peygamber Sevgisi Konulu Mektup Yarışması" ile bu yıl da devam ediyor. İkincisi geçtiğimiz yıl düzenlenen ve büyük bir katılımın yaşandığı mektup yarışmasının üçüncüsüne katılımlar başlıyor.

04 Nisan 2016 Pazartesi
Beyaz Et İle İlgili Merak ettiklerinizi Beyza Piliç'e Sorun!
Bayıltmadan İslam’a uygun, her biri el ile kesim: Piliçlerin sağlıklı bir şekilde yetiştirilmesi ve yüksek hijyenik koşullar altında kesilmesi kadar, kesim işleminin İslam’i kurallara uygunluğu, bizim için vazgeçilmez unsurlardan biridir. Tüm piliçlerimizi, kesim öncesinde bayıltmadan (her biri için ayrı ayrı besmele çekerek) tek tek, elle kesiyoruz.
11 Mart 2016 Cuma
Beyza Piliç Geleneği Bozmadı

Beyza Piliç, "İhracat Şampiyonluğu Ödülleri"nde geleneği bozmayarak, Akdeniz İhracatçılar Birliği (AKİB) tarafından düzenlenen “İhracat Rekortmenleri Ödül Töreni”nde, bir kez daha ödüle layık görüldü.

06 Kasım 2015 Cuma
Beyza Piliç sponsorluğundaki 1.5 Adana'ya bir ödül daha

Beyza Piliç'in ana sponsorluğunu üstlendiği, elektrikli otomobil "1.5 Adana", TÜBİTAK'ın düzenlediği "Alternatif Enerjili Araç Yarışları"ndan bu yıl da ödülle döndü.

30 Ağustos 2015 Pazar